План роботи МО 2017-2018 навчального року

Завдання методичного об'єднання вчителів суспільно - гуманітарного циклу на 2017-2018н.р. :

1. Вивчення та обговорення теорії інноваційного навчання, запровадження її в практику.
    2. Розвиток потреби у творчій педагогічній діяльності, творчому ставленні до себе й навколишнього світу, прагнення до оптимальних результатів і творчих досягнень.
    3. Створення умов для обміну педагогічним досвідом, обговорення наукових і методичних новинок, підготовки позакласних заходів.
    4 Спрямування роботи кожного вчителя на вдосконалення уроку  для активного, переконливого впливу на учнів.
    5. Розкриття, аналіз, вдосконалення особливостей педагогічної майстерності вчителя, оволодіння навичками самоаналізу.
    6. Робота щодо реалізації програми "Обдаровані діти".