Новини 6-го класу. Класний керівник Куксова Т.В.

Бесди з БЖД                                                                     Виховні години

І семестр

2018-2019 н.р.

Вимоги до поведінки учнів

В школу учень повинен приходити за 10-15 хвилин до початку навчальних занять і відразу йти до кабінету, де буде проходити урок за розкладом.

Учні, що запізнилися, допускаються до занять після того, як дають щоденник вчителеві, що проводить урок, для відповідного запису про спізнення.

Кожен  учень школи повинен виконувати нормативні вказівки чергових вчителів та учнів.

Чергові по школі та по класах повинні сумлінно виконувати свої обов’язки, забезпечувати підтримання чистоти і порядку в приміщенні та на подвір’ї школи.

Учні зобов’язані з`являтися до школи чистими, і охайно одягненими. Зачіска має бути акуратною.

Під час перерв учні повинні рухатися в коридорах спокійно, не заважаючи іншим, говорити впівголоса, ввічливо.

Після закінчення уроків учні організовано в супроводі вчителя, що проводив  останній урок, залишають кабінет і школу.

Залишатись в школі після занять можуть учні, які займаються громадськими справами, зайняті в гуртках, секціях.

Всі учні повинні берегти шкільне майно, свої речі та речі товаришів, в зразковому стані утримувати підручники та літературу шкільної бібліотеки.

За зіпсовані матеріальні цінності, що належать школі чи учням, за зіпсовані чи загублені підручники, за знищені рослини на території школи відшкодовують збитки батьки учнів, які заподіяли шкоду.

Пам’ятка батькам обдарованих дітей

• Створіть безпечну психологічну атмосферу дитині в її пошуках, де вона могла б знайти розраду внаслідок своїх розчарувань і невдач.

• Підтримуйте здібності дитини до творчості й виявляйте співчуття до ранніх невдач. Уникайте негативної оцінки творчих спроб дитини.

• Будьте терпимі до несподіваних ідей, поважайте допитливість ідеї дитини. Намагайтесь відповідати на всі запитання, навіть якщо вони вам здаються безглуздими.

• Залишайте дитину одну і дозволяйте їйсамій займатися своїми справами. Надлишок опіки може обмежити творчість.

• Допомагайте дитині формувати її систему цінностей, не обов’язково засновану на її системі поглядів, щоб вона могла поважати себе і свої ідеї поряд з іншими ідеями та їх носіями.

• Допомагайте дитині задовольняти основні людські потреби, оскільки людина, енергія якої скута основними потребами, рідко досягає висот у самовираженні.

• Допомагайте дитині долати розчарування і сумніви, коли вона залишається сама в процесі незрозумілого ровесникам творчого пошуку: нехай дитина збереже свій творчий імпульс.

• Поясніть, що не на всі запитання дитини завжди можна відповісти однозначно. Для цього потрібен час, а з боку дитини — терпіння. Вона має навчитися жити в інтелектуальному напруженні, не відкидаючи своїх ідей.

• Допомагайте дитині цінувати в собі творчу особистість. Однак її поведінка не має виходити за межі пристойного.

• Допомагайте дитині глибше пізнати себе. Виявляйте симпатію до її перших спроб виразити таку ідею словами і зробити зрозумілою для оточення.

Класні батьківські збори

Шановні батьки!

Запрошую Вас на класні батьківські збори, які відбудуться 01.09.2018 року  о  14-00.

План проведення
1.     Привітання зі святом.
2.     Відвідування занять.
3.      Зовнішній вигляд.
4.      Правила БЖД під час навчально-виховного процесу та в побуті.
5.     Права людини починаються з прав дитини.
З повагою класний керівник Куксова Т.В.