План роботи МО гуманітарного циклу 2018-2019 навчального року

Засідання ШМО 2018-2019 навчального року

І засідання - серпень

1. Підсумок роботи ШМО учителів-філологів за попередній рік та завдання на майбутній.

2. Організація роботи щодо виконання методичних рекомендацій під час викладання української мови та літератури,  світової літератури, англійської мови

3. Огляд новинок літератури та науково-популярної преси.

4. Про організацію позакласної роботи з предметів.

5. Про роботу предметних кабінетів.

6. Організація і координація самоосвітньої діяльності педагога.

7. Підготовка завдань до І (шкільного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, ови та світової літератури, англыйськоъ мови ; Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика; Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка.

ІІ засідання - листопад

1. Підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, світової літератури, англійської мови. Визначення учасників ІІ (районного) етапу з числа переможців шкільного.

2. Підсумки проведення І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та конкурсу імені Тараса Шевченка. Визначення учасників ІІ (районного) етапу з числа переможців шкільного.

3. Про проведення предметних декад.

4. Проблемні завдання як засіб активізації навчальної діяльності учнів (із досвіду роботи вчителя).

5. Використання ІКТ на уроках мови та літератури.

6. Ознайомлення з новинами науково-педагогічної та методичної літератури.

ІІІ засідання - січень

1. Аналіз успішності знань, умінь, навичок учнів. Шляхи поліпшення роботи з питань підвищення ефективності в набутті учнями знань та умінь.

2. Аналіз результатів семестрових контрольних робіт з предметів та шляхи подолання недоліків, які були допущені.

3. Підсумки перевірки стану викладання української мови та літератури у 5-11 класах.

4. Впровадження нових ефективних технологій навчання і виховання.

5. Формування цілісно-змістового відношення до мистецтва на життя (літературний розвиток як базовий концепт завдань шкільної літературної освіти).

6. Взаємодія вчителя і учня при виконанні творчих робіт.

7. Організація та проведення Тижня української мови та літератури, Тижня світової літератури, Тижня англійської мови

ІV засідання - квітень

1. Затвердження документації до державної підсумкової атестації.

2. Про підготовку учнів 11-х класів до ДПА та ЗНО.

3. Про результати контрольних робіт за ІІ семестр.

4. Ознайомлення з новинами науково-педагогічної та методичної літератури.

5. Про підсумки роботи ШМО.

План роботи МО 2017-2018 н.р.