План роботи МО природничо-математичного циклу на 2015-2016 н.р.

План    роботи     методоб’єднання  математично-природничого циклу

на 2015 – 201навчальний рік

І засідання (вересень)

ВЕРЕСЕНЬ

1.    Аналіз роботи шкільного методичного обєднання вчителів природничо-математичного циклу в 2014-2015 навчальному році та планування роботи методичного об’єднання на 2015-2016 навчальний рік. (Ястребова І.О.)

2.    Аналіз результатів  ЗНО 2015 р. з предметів природничо-математичного циклу.

3.    Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення предметів природничо-математичного циклу в 2015-2016 навчальному році.  (Ястребова І.О.)

4.    Вимоги до ведення ділової документації. (Скиба Т.О.)

5.    Підготовчий етап науково – методичної проблеми.(всі члени МО)

6.    Шляхи підвищення якості навчально-виховного процесу. (всі члени МО )

ІІ засідання (жовтень)

ЖОВТЕНЬ

1.    Організація підготовки до участі у І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів природничого-математичного циклу, погодження завдань до І етапу олімпіад. (Ястребова І.О..)

2.    Круглий стіл « Із власного досвіду» . (всі члени МО)

3.    Роль позаурочних заходів у розвитку творчих здібностей учнів. ( Ястребова І.О.)

4.    Залучення школярів до науково – дослідницької діяльності. Стан роботи з обдарованими дітьми та шляхи його вдосконалення. (Скиба Т.О.)

ІІІ засідання (січень)

ЛЮТИЙ

1.    Організація підготовки до участі учнів у конкурсах:"Кенгуру", «Колосок». (координатори)

2.    Про підсумки участі учнів у І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад. ( Ястребова І.О.)

3.    Моніторинг успішності учнів за І семестр.( всі члени МО)

4.    Різноманітність форм і методів викладання хімії  як засіб формування компетентної особистості учнів. (Першина Є.П.)

ІV засідання (березень)

КВІТЕНЬ

1.    Особливості організації та проведення ДПА та ЗНО в 2016році.( Ястребова І.О.)

2.    Креативність та її прояв при вивченні предметів природничого-математичного циклу. (Всі вчителі)

3.    Підведення підсумків роботи МО. ( Піскор Н. З.)

V засідання (червень)

ЧЕРВЕНЬ

1.Звіт вчителів МО про самоосвітню діяльність, стан виконання програмного матеріалу, результативність педагогічної діяльності.

2.Підведення підсумків діяльності МО за 2015-2016 н.р.

3. Визначення завдань МО на 2016-2017 н.р.