Наші досягнення

Обласний конкурс авторської дитячої і юнацької поєхії та прози "Я - за єдину Україну"

Обласний конкурс проектів з української мови та літератури за програмою « Інтел» - навчання для майбутнього»

ІІІ Всеукраїнський конкурс “ Я – європеєць”

Конкурс  Краща GIF анімація з теми “ Міста та будівлі майбутнього”

Конкурс компьютерої графіки та веб дизайну для учнів

Районний етап обласного конкурсу навчальних проектів з географії «Інтел – навчання для майбутнього»

Вчитель - новатор ХІІ всеукраїнський конкурс

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу « Моральний вчинок 2016»

Форум « Цифрове перетворення освіти» м .Київ

Регіональна олімпіада з лінгвістики м. Запоріжжя- учні 10 класу : Іванова Наталія, Юртіна Аліна, Старусєв Владислав, Керівник: Куксова Т.В.

«Фестиваль – огляд освітніх веб – ресурсів педагогічних працівників Запорізької області»

Обласний заочний конкурс наукових рефератів на тему: «Новітні технології вирощування сільсько-господарських культур»

Учасник І Всеукраїнського інтернт конкурсу «Учитель року – 2016» в номінації  географія

Бліц- конкурс з енергозбереження

ІІ всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – природничників

Учасник міжнародної наукової конференції м. Софія Доклад на тему: «Химически стойкий полімерний композиционний материал с гальваническими отходами в качестве наполнителя» Вчитель хімії та біології Першина Є.П.

6-й обласний конкурс творчих робіт із математики та інформатики ЗНУ. Номінація: “ Відкриваємо світ математики” за темою: “ Матричні ігри та їх рішення”.

Районний етап Всеукраїнського конкурсу: “Учитель року - 2016” в номінації “ Англійська мова”

Переможці Обласного  етапу Всеукраїнського конкурсу фотоаматорів “ Моя країна - Україна”

Вчителі, які пройшли навчання з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом»